Івано-Франківська обласна федерацiя бойових мистецтв

Голосування

Яким видом спорту хочете займатись?

Іайдо - 0.6%
Айкідо - 18.4%
Арморіка лицарський клуб - 6.7%
Джиу-джитсу - 21.2%
Каторі синто рю - 3.4%
Мікс-файт - 43.6%
Філіпіни комбат систем - 6.1%

Всього голосів: 179
The voting for this poll has ended у: 31 трав. 2012 - 00:00

Партнери


Що таке Каторі Синто-рю?

Тенсин Седен Каторі Синто-Рю - найдавніша комплексна бойова самурайська школа фехтування.

Каторі Синто Рю – це унікальне явище на теренах України. Хоча вона існує більше семи століть і поправу вважається найстарішою з тих, що збереглися, методика підготовки залишається актуальною та дієвою і по сьогодні.

Основними особливостями та відмінностями Каторі Синто Рю від іншиих є:
- Каторі Синто Рю – була і залишається в першу чергу комплексною бойовою системою підготовки самураїв. Тут традиційно ніколи не було змагань тому, що в справжньому поєдинку залишався тільки один…
- Каторі Синто Рю – це справжнє мистецтво, пізнання якого з кожним разом стає все цікавішим та цікавішим…
- Каторі Синто Рю – це також і дуже сильна оздоровча система, яка дозволяє зробити тіло здоровим, міцним та гармонійним…

І це далеко не все – переконатися, усвідомити та відчути це можна тільки обравши свій особливий шлях самовдосконалення та розвитку… Для нас це КАТОРІ СИНТО РЮ.

 

katori_1

Вивчення спадщини старовинної японської школи Тенсин Седен Каторі Синто-рю дозволяє нам доторкнутися до стародавньої мудрості людей, що зуміли очистити свої помисли від пихатого і дрібного та осягнути гармонію людських взаємин. Являючи собою унікальний інструмент для духовного і фізичного вдосконалення людини, вчення школи Тенсин Седен Каторі Синто-рю по праву вважається першим серед учень всіх японських шкіл військових мистецтв.

Різноманітні дисципліни, що входять в процес навчання і далеко не завжди мають відношення до військових мистецтв, дозволяли сформувати всесторонньо розвинену особу, підготовлену до суспільного життя у всіх її проявах.

Не випадково і згадка в назві школи синтоїського храму Каторі. Храм Каторі спорудили на честь божества Футсунуси-но Окамі, яке шанується японцями як божество-хранитель державності і військової доблесті, та вважається одним з трьох самих значущих синтоїськіх храмів Японії. Та обставина, що саме в стінах цього храму, що закумулював в собі тисячолітній заряд духовної енергії, засновник школи О-сенсей Іїдзаса Тєїсай Іенао удосконалював свій дух і тіло наклала відбиток на вчення школи, зробивши його втіленням гармонії і миру. Завдяки закритому методу навчання, дбайливому зберіганню повчань засновника і спадкоємству школи тільки прямими нащадками вчення школи Тенсин Седен Каторі Синто-рю дійшло до наших днів в первозданному вигляді.

 

Історія Каторі Синто-рю

Каторі Синто-рю - перша школа бу-дзюцу

katori_2

XIV-XV ст. ознаменувалося появою перших реальних, а не легендарних, шкіл японського бу-дзюцу. Хоча деякі рю (наприклад, вже згадувані Кехаті-рю, Еси-цуне-рю або Кусуноки-рю), і виводять свої витоки з незапамятних часів, реальне їх існування за джерелами простежується не раніше XV-XVI ст. Тому, пам'ятаючи про японську традицію виводити коріння всякого явища із Золотого століття якнайглибшої давнини, можна засумніватися в справедливості їх претензій на істинність.

В результаті найстрішою школою бу-дзюцу японські історики називають Тенсин Седен Каторі Синто-рю - Школу Шляху бога храму Каторі, що грунтується на прямій передачі небесної істини, яка благополучно дійшла до наших днів і володіла великмй корпусом документів і повчань, підтверджуючих її створення в середині XV ст.

Тенсин Седен Каторі Синто-рю, скорочено Каторі Синто-рю, є всеосяжною традицією бу-дзюцу. У її програму входять іай-дзюцу (мистецтво вихоплювання меча), яке розділяється на суварі-іай (вихоплювання меча в положенні сидячи в позі іай-госі) і юкиай батто-дзюцу (вихоплювання меча в русі пішки), кен-дзюцу (мистецтво фехтування мечем), бо-дзюцу (мистецтво бою довгою жердиною), нагіната-дзюцу (мистецтво бою алебардою), дзю-дзюцу (мистецтво боротьби без зброї), со-дзюцу (мистецтво бою списом), сюрікен-дзюцу (мистецтво метання лез), сен-дзюцу (тактика), тікудзе-дзюцу (мистецтво фортифікації), а також синобі-дзюцу (мистецтво шпигунства).

 

Наші наставники

sens

ФОТО: Справа на ліво

  • Отаке Рісуке Сенсей
  • Іідзаса Ясусада Сенсей
  • Ямада Хіронобу Сенсей
 
Created by Uteam